pochmurnie
11°
czwartek
Reklama
Andrzej Wnęk mistrzem Śląska w grze podwójnej!
20 maja 2024 r. | 11:38
0
Andrzej Wnęk z Poraja wywalczył mistrzostwo Śląska amatorów w grze podwójnej w tenisie stołowym. Wnęk na co dzień reprezentujący ALTS Poczesna w parze z Pawłem Gąsiorskim był bezkonkurencyjny. Indywidualnymi mistrzami Śląska zostali Lucyna Strzymszok (Mikołów) i Paweł Gąsiorski (ALTS Poczesna).

klasyfikacje:
gra pojedyncza kobiet:
1. STRZYMSZOK Lucyna
2. RANOSZ Halina
3.
STANISŁAWSKA Sandra
PYCIARZ Klaudia
5-6.
ŚLUSARCZYK Izabela
ŻUK Marta
7-8.
LISOWSKA Anna
NOWAKIEWICZ Danuta
9-12.
KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
KRZYKAWSKA-CHOJKA Katarzyna
REINSZ Magdalena
KRUPA Hanna
13. BUBAŁA Anna
gra pojedyncza mężczyzn:
1. Gąsiorski Paweł ALTS Poczesna
2. Krupa Sebastian UKS Chorzów
3.
Noparlik Adam UKS Chorzów
Desperak Zbigniew ALTS Poczesna
5-6.
Boryszko Piotr UKS Huragan sosnowiec
Wójcik Rafał UKS Chorzów
7-8.
Klafczyński Robert LKS Strażak Mikołów
Schaniel Krzysztof UKS Chorzów
9-12.
Hetnar Krzysztof Bartek Quatro Team Siemianowice
Sieńko Dawid Tychy
Florczyk Jarosław Gliwice
Rząsa Adrian LKS Strażak Mikołów
13-16.
Wnęk Andrzej ALTS Poczesna
Lamer Maciej TKKF Michałek Sławków
Janus Sławomir ALTS Poczesna
Gabryś Jacek Bartek Siemianowice
17-24.
Juszczyk Krzysztof ALTS Poczesna
Bacik Jerzy
Kuczera Dariusz IKS Silesia Katowice
Okrój Mateusz Katowice
Noglik Łukasz LKS Strażak Mikołów
Koźluk Krzysztof Piast Ożarowice
Staniczek Adam Pink-PongTychy
Liszka Robert Tychy
25-32.
Jałowiecki Michał UKS Chorzów
Kozak Aaron UKS Chorzów
Jendryka Dawid UKS Chorzów
Brajtszedel Piotr TKKF Chorzów
Muranov Andrzej Mysłowice
Bogucki Andrzej Tychy
Labus Marcin Bartek Quatro Team Siemianowice
Grutzner Sebastian AKS Mikołów
33-41.
Marczewski Łukasz AKS Mikołów
Muranov Dmytro Mysłowice
Rudnik Jan Katowice
Gazda Mateusz LKS Strażak Mikołów
Czyż Alan UKS Chorzów
Gatner Patryk LKS Strażak Mikołów
Bała Grzegorz
Maszczyński Dariusz ALTS Poczesna
Baranowski Mariusz UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
gra podwójna kobiet:
1. Ranosz Halina/Stanisławska Sandra
2. Ślusarczyk Izabela/Krzysztoforska Katarzyna
3.
Lisowska Anna/Reinsz Magdalena
Strzymszok Lucyna/Nowakiewicz Danuta
5-6.
Krupa Hanna/Chojka-Krzykawska Katarzyna
Pyciarz Klaudia/Żuk Marta
gra podwójna mężczyzn:
1. Wnęk Andrzej/Gąsiorski Paweł
2. Krupa Sebastian/Wójcik Rafał
3.
Noparlik Adam/Schaniel Krzysztof
Noglik Łukasz/Klafczyński Robert
5-6.
Hetnar Krzysztof /Labus Marcin
Sieńko Dawid/Staniczek Adam
7-8.
Rząsa Adrian/Koźluk Krzysztof
Grutzner Sebastian/Marczewski Łukasz
9-12.
Maszczyński Dariusz/Janus Sławomir
Brajtszedel Piotr/Liszka Robert
Jałowiecki Michał/Kozak Aaron
Boryszko Piotr/Rudnik Jan
13-16.
Lamer Maciej/Bogucki Andrzej
Muranov Andrzej/Muranov Dmytro
Jendryka Dawid/Czyż Alan
Gabryś Jacek/Okrój Mateusz
7-24.
Gatner Patryk/Gazda Mateusz
Juszczyk Krzysztof/Desperak Zbigniew
gra mieszana:
1. Ranosz Halina/Schaniel Krzysztof
2. Krzysztoforska Katarzyna/Krupa Sebastian
3.
Nowakiewicz Danuta/Gąsiorski Paweł
Stanisławska Sandra/Noglik Łukasz
5-8.
Pyciarz Klaudia/Liszka Robert
Ranosz Halina/Schaniel Krzysztof
Bubała Anna/Kuczera Dariusz
Ślusarczyk Izabela/Hetnar Krzysztof
9-12.
Krupa Hanna/Jałowiecki Michał
Reinsz Magdalena/Noparlik Adam
Chojka-Krzykawska Katarzyna/Jendryka Dawid
Żuk Marta/Wójcik Rafał


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *