pochmurnie
11°
czwartek
Reklama
W budżecie na 2024 rok ma zabraknąć “tylko” 4,3 mln zł
19 grudnia 2023 r. | 10:31
8

Wójt Katarzyna Kaźmierczak przedstawiła projekt budżetu na 2024 rok, który ma zostać uchwalony na najbliższej sesji Rady Gminy Poraj. Budżet przewiduje 86.284.750,25 zł po stronie dochodów i 90.591.066,25 zł po stronie wydatków. W przyszłorocznym budżecie zabraknie tylko 4.306.316 zł. Kwota ta ma zostać pokryta z papierów wartościowych wypuszczonych przez gminę.

Szczegóły dotyczące propozycji budżetu znajdują się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “W budżecie na 2024 rok ma zabraknąć “tylko” 4,3 mln zł”

 1. Boj pisze:

  to śmieszny radny i ta cała rada

  1
  0
 2. Aneta pisze:

  Tak pisze ktoś, kto nie ma pojęcia o finansach publicznych a zależy mu tylko na sianiu fermentu przed wyborami! W budżet wpisane są projekty i kiedy gmina dostanie pieniądze z KPO, to te 4 miliony z hakiem będą pokrywać wkład własny do tych projektów. Jeśli chcemy, żeby w gminie było coś budowane, to trzeba mieć wkład własny z kredytów. Tak robi każda gmina w kraju!

  0
  1
 3. Paweł pisze:

  Obcy redaktor z innej gminy martwi się naszą, podczas kiedy nasz kraj musiałby nie istnieć, jeśli ktoś miałby martwić się polskim deficytem. A od lat mamy deficyt miliardowy, pokrywany z długu. I co? I nic się nie dzieje! To, co tu się wyprawia na tym portalu to celowe wprowadzanie ludzi w poczucie zagrożenia! O pierdołach pisze, byle miał płacone.

  0
  1
 4. Oretykrety pisze:

  Znowu trzeba oczernić radnych przed wyborami samorządowymi. Nie dajcie się nabrać na ten propagandowy portalik. Oni mają za to kasę a Wy czytacie i denerwujecie się za darmo.

  1
  1
 5. Wyborca pisze:

  Najlepiej jest zadłużać wszystko by później musiały to spłacać nasze dzieci i wnuki. To towarzystwo wzajemnej adoracji i nie zasługuje na żadne poparcie. Pani wójt pokazała, że nie umie rządzić i powinna już dawno sama odejść z tymi radnymi.

  2
  1
  • Paweł pisze:

   Żadnej merytoryki, same głupoty piszesz. Z tefałpe się urwałeś?

   1
   2
  • Karolina pisze:

   Jestem mieszkanką gminy od urodzenia i nie interesują mnie wasze kłótnie i przepychanki o długi, pieniądze tylko chodnik przy mojej posesji, plac zabaw, żebym miała gdzie wyjść z dzieckiem, droga po której jeżdżę samochodem! Jeśli mam to mieć, to niech gmina bierze pożyczki na wkład własny, byle inwestycje były, człowieku! Taki z ciebie “wyborca”?

   0
   2
 6. Baba pisze:

  Nareszcie ruszy kanalizacja w Żarkach Letnisku.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *