Ustawiono konkurs urzędniczy w Urzędzie Gminy Poraj?
13 listopada 2017 r. | 13:55
0

24 października Urząd Gminy Poraj ogłosił konkurs na stanowisko urzędnicze podinspektora w referacie finansowym w Urzędzie Gminy w Poraju. Napisałem o tym artykuł 25 października. Kilka dni później na naszym portalu pojawił się komentarz użytkowniczki podpisanej jako "Zuzanna", która zarzuca ustawienie tego konkursu.

"Przeczytałam dzisiaj na PIP-ie Urzędu Gminy dwa dokumenty. Jeden to informacja - wykaz kandydatek zakwalifikowanych do II etapu konkursu na pracownika działu Finansowego w Urzędzie Gminy: Magdalena Banach, Renata Dub, Daria Lech i Beata Wesołek. Drugi dokument to wykaz pracowników Działu Finansowego a w nim nazwisko Renata Dub. Wniosek z tego jest taki , że konkurs to tylko taka konieczność ustawowa a konkurs wygra osoba już zatrudniona w Urzędzie. I jeśli już dzisiaj można postawić, że konkurs wygra Pani Renata Dub, ze to się potwierdza".

9 listopada Urząd Gminy Poraj ogłosił listę kandydatów na to stanowisko, w którym pojawiły się w/w nazwiska. Czy to oznacza, że konkurs, który musi być przeprowadzony rzetelnie i uczciwie oraz transparentnie wobec innych kandydatów, jest ustawiony? Jeżeli wygra go Pani Renata Dub, to takie wnioski będziemy mogli wyciągnąć.

Do momentu ogłoszenia wyników, wstrzymam się ze zbednym komentarzem w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *