zachmurzenie umiarkowane
18°
16°
środa
Reklama
fot. OdNowa Gmina Poraj
Komitet Wyborczy OdNowa Gmina Poraj zainaugurował kampanię
14 lutego 2024 r. | 12:05
4

Kampania wyborcza w gminie Poraj ruszyła pełną parą. Odbywają się już spotkania z mieszkańcami. Pierwszym komitetem, który zorganizował spotkanie, był Komitet Wyborczy OdNowa Gmina Poraj, który przedstawił swoich kandydatów na radnych i kandydata na wójta - Tomasza Brymorę.

W spotkaniu wzięło udział ok. 30 osób, w tym radna Ewa Masłoń z Choronia.

Wybory samorządowe, podczas których wybierzemy wójta i radnych, odbędą się 7 kwietnia.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Komitet Wyborczy OdNowa Gmina Poraj zainaugurował kampanię”

 1. Danuta pisze:

  Gratulacje. Nawet nie umieją się przyznać do Partii. Połowa składu to byli kandydaci PISU. Coś ktoś tu ukrywa?

  0
  0
 2. Danuta pisze:

  Młodzi Poraj niby bezpartyjni a idą z PISu tak samo, początek kampani a kłamią jak rasowi politycy. Ciekawe czy komitet ODNOWA GMINA PORAJ się przyzna że większość to kandydaci z poprzednich wyborów i nowi sympatycy PISu.

  0
  0
 3. Jadzia pisze:

  Dziwnie to wygląda bo połowa tych kandydatów to było członkowie platformy i PSL.

  0
  0
 4. gerecht pisze:

  Pamiętacie ludzie, kto wyszykował i wyszkolił nam pana, który został starostą, a później wójtem? Pamiętacie, w jakiej opcji politycznej się zadomowił i sprawdził? Okazuje się, że pan Brymora jest przygotowywany do polityki przez tę samą panią, co były wójt. Zastanawiam się, czy ta pani zmieniła poglądy i występuje teraz przeciw temu, co sama stworzyła, czy wykonuje znowu polecenia „tajemniczych sił”? Może znowu nowy kandydat na wójta w ostatniej chwili wycofa się z kandydowania, co pozwoli naszej pani wójt na bezbolesne utrzymanie władzy przez następną kadencję? Kandydat na wójta ma już odpowiednie zasługi. Startując na senatora z listy „Nowoczesnej”, najbardziej liberalnej i antychrześcijańskiej partii, przerzedł już chrzest bojowy i się nadaje do takich akcji. Następny plus to brak wyraźnej aktywności kandydata po prawej stronie sceny politycznej, ale większa aktywność w kręceniu się po korytarzach gminnej władzy. Prawdopodobnie kandydat nie będzie popierany oficjalnie przez żadne partie polityczne, aby jako „dziewica polityczna” mógł być łatwy do bezbolesnego wzięcia przez zwycięzcę najbliższych wyborów. Czy to jest genialny plan na wyeliminowanie prawicy z wyborów, czy tylko teoria spiskowa, pokaże nam przyszłość? W każdym razie zbliża się zmierzch prawicy, jaką znamy.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *