pochmurnie
16°
13°
środa
Reklama
“Gmina Poraj wymaga odnowy” – Tomasz Brymora ogłosił swój start na Wójta Gminy Poraj
09 października 2023 r. | 12:12
10

W sobotę, 7 października, czyli mniej więcej na sześć miesięcy przed wyborami samorządowymi, Tomasz Brymora z Poraja ogłosił, że zamierza ubiegać się o urząd Wójta Gminy Poraj.

Tomasz Brymora to znany w Poraju przedsiębiorca z branży obuwniczej. Ma żonę i dwójkę dorosłych dzieci. Według niego, "Gmina Poraj wymaga odnowy, uczciwego zarządzania, wymaga stopniowego oddłużania. Należy usprawnić politykę finansową, mieszkaniową, drogową, wodociągową a także śmieciową".

Wybory samorządowe, podczas których wybierzemy nowego wójta i radnych, odbędą się najprawdopodobniej w kwietniu 2024 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na ““Gmina Poraj wymaga odnowy” – Tomasz Brymora ogłosił swój start na Wójta Gminy Poraj”

 1. Iga Kwiecień pisze:

  Bardzo dobra decyzja. Trzymam kciuki i będziemy głosować.

  2
  1
 2. Tomasz Brymora pisze:

  Dziękuje Pani Igo za poparcie. Czeka nas dużo pracy przed wyborami i jeszcze więcej po wygranych wyborach:)

  0
  1
 3. Barbara pisze:

  trzymam kciuki i liczę na pozytywne zmiany.

  1
  0
 4. Danuta pisze:

  Zal, Panie Tomku z całym szacunkiem do Pana osoby, proszę niech nie idzie Pan w to glowno. Nie ma Pan innych problemów. Zostanie Pan Wójtem i dopiero się zacznie, każdy może napisać że nic nie ma, nie ma firmy, domu, auta nie ma nic!!!!, a resztę informacji zostawię każdej osobie która to czyta do własnego przemyślenia, pójdziemy na dno jeszcze głębiej jak Titanic

  0
  0
 5. Adam Norris pisze:

  To już wiadomo po co gąsior te witrynki pozakładał 😀 żal autora i jego sponsorów. szkoda czasu na szczujnie rozsiewaną w wiadomym celu 😀

  0
  1
  • Tomek pisze:

   Szanowna Pani Danuto
   Problemy są były i będą. Rzecz w tym aby stawiać im czoło. Titanic poszedł na dno przez błędy ludzkie i feralne zbiegi okoliczności. Dziekuje że Pani mnie szanuje . Mój stan posiadania,potrzebny gminie , to napewno doświadczenie a najwiekszym “majatkiem” jest moja rodzina.

   1
   0
 6. Karolina pisze:

  Każdy przed wyborami obiecuje. Obiecanki cacanki i reklama na portalu.

  1
  0
 7. Ewka pisze:

  Najlepiej niech się wypowiedzą pracownicy firmy z butami jakie tam jest zarządzanie.

  1
  1
 8. Tomasz pisze:

  Szanowna Pani
  Rozumiem że być może jest Pani pracownikiem urzędu i boi się Pani zmian. Rzecz w tym że w wyborach nie będziemy zmieniać prezesa prywatnej firmy tylko nieudolne władze Gminy Poraj które doprowadziły gminę do ponad 30 000 000 zł zadłużenia z najmniejszymi na śląsku inwestycjami gminnymi stanowiącymi kwotę około 300 zł na osobę. Firma Kacper funkcjonuje od 27 lat. Moim mottem życiowym jest 2 do przodu jeden do tyłu. Pracownicy pracujący w firmach prze zemnie zarządzanych to są wieloletni pracownicy związani z nami od dziesiątek lat.. Pandemia i wojna dały popalić przedsiębiorcą i nie jest to może najlepszy czas dla przedsiębiorców ale w związku z tym decydujemy się na wiele zmian. Szukamy nowych technologii czy nowej koncepcji na funkcjonowanie. Wprowadzamy zmiany pokoleniowe czy produktowe. Gmina podąża w dół od co najmniej 8 lat. Zaciąga długi każąc kolejnym pokoleniom spłacać to co im pozwoliło napełnić kieszenie. Posiadam 27 letnie doświadczenie w zarządzaniu poparte odpowiednim wykształceniem. Produkty firmy Kacper sprzedają się od Kanady po Nową Zelandię. Moją siłą jest Marka obuwia która została wprowadzona do sprzedaży na całym świecie.

  0
  0
 9. Anna pisze:

  Pan Tomasz to dobry kandydat na wójta gminy Poraj. mam nadzieję, że otrzyma duże poparcie od wyborców i łatwo pokona obecną rządzącą. .

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *