zachmurzenie umiarkowane
18°
16°
środa
Reklama
Doskonałe zarobki urzędników w gminie Poraj
22 września 2023 r. | 10:57
5

Oprócz Wójt Gminy Poraj, jeszcze sześcioro pracowników Urzędu Gminy Poraj zarabia powyżej 10 tys. zł miesięcznie.

Wynagrodzenia w urzędzie zaczynają się od 4000 zł miesięcznie.

Poniżej zestawienie zarobków za lipiec 2023 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Doskonałe zarobki urzędników w gminie Poraj”

 1. LOLEK pisze:

  Towarzystwo wzajemnej adoracji, elektorat wyborczy trzeba trzymać za dobrą kasę. Zrobia wyszystko dla panującej najgorszej władzy. Rozpusta, przy takich długach. Nie są podane jeszcze inne stanowiska.
  Szkoda,że tego czynu nie da się ukarać dlatego jest eldorado.

  1
  0
 2. zuzanna pisze:

  Brawo dla Wójta i zarządu Gminy Poraj. Aż chce się pracować, angażować i dokształcać się. Jest motywacja i człowiek może się czuć doceniony. Proszę wziąć pod uwagę że ludzie tam pracujący to osoby z wyższym wykształceniem, którzy przy zmieniającym się obecnie prawie i nieustanych zmianach w przepisach otrzymują wciąż nowe zadania. Przy obecnych cenach i opłatach które ponoszą ludzie zarobki wcale nie są zawyżone. Obecnie w budżecie woźna, osoba sprzątająca posiada często wynagrodzenie wyższe niż początkujący urzędnik gdzie zakres obowiązków i odpowiedzialności nie jest porównywalny (:. To nie znaczy że one mają też zarabiać minimalne wynagrodzenie lecz dysproporcje są żenujące. Naprawdę jeszcze raz wielkie gratulacje dla włodarzy Gminy Poraj szkoda że okoliczni włodarze nie mają tej odwagi i poczucia realiów życia codziennego.

  3
  5
 3. Porajak pisze:

  Po zarobkach widać kto jest pupilkiem Pani Wójt. Potem jej zwolennicy ukrywają jaj pijaństwa na służbowych wyjazdach takich jak ten w Wiedniu

  1
  0
 4. Myszor pisze:

  Trzeba zawnioskować do urzędu z zapytaniem ile wielmożna “pani” T. poza zasadniczym wynagrodzeniem zbiera za dodatkowe obowiązki. Kwota będzie porażająca i zawstydzi nie jednego burmistrza. Szkoda, że rodo w gminie jest tematem nieznanym.

  1
  0
 5. Tomasz pisze:

  W zeznaniu podatkowym czytamy; za rok 2019 z urzędu gminy Poraj, Pani Wójt otrzymała ponad 117 tysięcy zł. Minimalne wynagrodzenie roczne wynosiło w 2019 roku 19608 zł netto. W 2022 roku ta sama Pani wójt za zgodą RADNYCH GMINY PORAJ otrzymała ponad 245 tysięcy zł co stanowi wzrost o 110 procent względem roku 2019. W 2022 roku minimalne roczne wynagrodzenie netto wynosiło nieco ponad 28 tyś zł.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *