pochmurnie
16°
13°
środa
Reklama
17-latek z Poraja zatrzymany za posiadanie narkotyków!
14 grudnia 2017 r. | 16:55
0

Policjanci z wydziału kryminalnego myszkowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W kieszeni 17-latek ukrywał 3 woreczki z marihuaną.

Mężczyzna został zatrzymany na stacji PKP w Poraj. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Myszkowskiej Komendy otrzymali informację, że jeden z młodych pasażerów pociągu może posiadać narkotyki. Policjanci dowiedzieli się też, że mężczyzna zakończy podróż w Poraju. Policjanci postanowili to sprawdzić i zjawili się w tym miejscu. Około godziny 19.00 na dworcu PKP w Poraju zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy wysiedli z pociągu. Obaj na widok policjantów nagle zmienili kierunek drogi i zaczęli się oddalać. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca Poraja i jego 21-letniego kompana. W trakcie czynności 17-latek od razu wyjął z kieszeni 3 woreczki z zawartością zielonego suszu. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana. Natomiast 21-latek, nie miał przy sobie żadnych środków zabronionych. Tłumaczył, jedynie policjantom, że jego młodszy kolega poczęstował go tylko marihuaną. Młodszy z nich trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzuty posiadania i udzielania narkotyków. Grozi mu do 3 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd. /KPP w Myszkowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *