pochmurnie
16°
13°
środa
Reklama
UG Poraj
Spotkanie seniorów z Jastrzębia i Poraja
25 października 2017 r. | 18:53
0

W sobotę 14 października spotkali się seniorzy z Jastrzębia i Poraja. Okazją do świętowania były osiemdziesiąte urodziny członkini koła Pani Gabrieli Berezy. Z życzeniami przybyli m.in. przedstawiciele władz samorządowych Gminy.

Od wielu lat prężnie działa koło Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Jastrzębiu. Emeryci mają okazję do częstych spotkań. Jedno z nich odbyło się w sobotę 15 października. W tym gronie swoje 80-te urodziny obchodziła Pani Gabriela Bereza. Z życzeniami w kolejce do Jubilatki ustawili się m.in.: wójt Gminy Poraj Łukasz Stachera, przewodnicząca Zarządu Powiatowego PZERiI Genowefa Lasecka, kierownik Referatu Komunikacji Społecznej Andrzej Kozłowski oraz przewodniczący kół Zdzisław Broncel i Andrzej Jasiulek wraz z członkami struktur związku z Jastrzębia i Poraja.

Były życzenia, gromkie 200 lat oraz okazja do spędzenia miłych chwil, także tanecznie, przy muzyce na żywo, serwowanej przez Zdzisława Zasunia. Spotkanie przebiegało w niezwykle miłej i serdecznej atmosferze. /UG Poraj/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *