pochmurnie
16°
13°
środa
Reklama
Gimnazjum nr 5 w Myszkowie
Lista nagrodzonych w konkursie “Barwy Jesieni na Jurze”
28 października 2017 r. | 17:53
0

Sali widowiskowo-kinowej Bajka w Poraju odbyło się uroczyste wręczenie nagród w międzypowiatowym konkursie plastycznym pn. "Barwy Jesieni na Jurze". Konkurs organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Poraju cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jury oceniało ponad 400 prac. Najlepsi zostali nagrodzeni przez wicewójt Gminy Poraj – Katarzynę Kaźmierczak oraz dyrektor GOK – Magdalenę Ryziuk-Wilk.

Oto werdykt jury w poszczególnych kategoriach wiekowych:

KATEGORIA I: kl. I – III SZKOŁA PODSTAWOWA:

I MIEJSCE:
– ANITA KRZYCZMAN – kl. II Szkoła Podstawowa im. Kpt. Leonida Teligi, Poraj,
– KONRAD ŁUKASZEWICZ – kl. III Szkoła Podstawowa im. Kpt. Leonida Teligi, Poraj,

II MIEJSCE:
– MARIA MICHALCZYK – kl. I Szkoła Podstawowa im. Pokoju, Żarki Letnisko,
– MAGDALENA BELEĆ – kl. I Szkoła Podstawowa Sokolniki,

III MIEJSCE:
– MAJA CIEŚLIŃSKA – kl. III, Szkoła Podstawowa im. Pokoju, Żarki Letnisko,
– SZYMON KLUŹNIAK – kl. III Szkoła Podstawowa Olsztyn,

WYRÓŻNIENIA:
– BARTOSZ ŁAPAJ – kl. I Szkoła Podstawowa Sokolniki,
– PATRYCJA CHWIST – kl. III Szkoła Szkoła Podstawowa im. Kpt. Leonida Teligi, Poraj,
– MARTYNA NAPORA – kl. I Szkoła Podstawowa Sokolniki,
– NIKOLA NOSZCZYK – kl. III Szkoła Podstawowa im. Pokoju, Żarki Letnisko,
– NATALIA ŚWIEBODA – kl. III Szkoła Podstawowa im. Pokoju, Żarki Letnisko,
– JAN KOCOP – kl. II Szkoła Podstawowa Kuźnica Stara,
– NATALIA SOBECKA – kl. II Szkoła Podstawowa im. Kpt. Leonida Teligi, Poraj,

KATEGORIA II: kl. IV – VI SZKOŁA PODSTAWOWA:

I MIEJSCE:
– ALEKSANDER KOZIEŁ – kl. V Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Choroń,
– JAKUB GADZIŃSKI – kl. V Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Choroń,

II MIEJSCE:
– KACPER STACHERA – kl. IV Szkoła Podstawowa im. Kpt. Leonida Teligi, Poraj,
– OLIWIER GAWĘDA – kl. V Szkoła Podstawowa Nr 5 Myszków,

III MIEJSCE:
– MATEUSZ SZCZYPKA – kl. VI Szkoła Podstawowa im. Kpt. Leonida Teligi, Poraj,
- KAMIL BRZOZOWSKI – kl. VI Szkoła Podstawowa im. Kpt. Leonida Teligi, Poraj, – KAROLINA KOCOP – kl. VI Szkoła Podstawowa im. Kpt. Leonida Teligi, Poraj,

WYRÓŻNIENIA:
– KAROL BĄCZYŃSKI – kl. V Szkoła Podstawowa im. Pokoju, Żarki Letnisko,
– WIKTORIA BINKOWSKA – kl. V Szkoła Podstawowa Nr 5 Myszków,
– GABRIELA JĘDRZEJEWSKA – kl. IV Szkoła Podstawowa im. Kpt. Leonida Teligi, Poraj,
– ALICJA WYSOCKA – kl. IV Szkoła Podstawowa im. Pokoju, Żarki Letnisko,

KATEGORIA III: uczniowie klas VII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH i KLAS GIMNAZJALNYCH:

I MIEJSCE:
– NADIA NAPIERAJ – kl. III gimnazjum, Szkoła Podstawowa im. Kpt. Leonida Teligi, Poraj,
– PATRYCJA SZUMLIŃSKA – kl. VII Szkoła Podstawowa Mstów,

II MIEJSCE:
– BARTŁOMIEJ COGIEL– kl. VII Szkoła Podstawowa Koziegłowy,
– JULIA PUSZCZEWICZ – kl. VII Szkoła Podstawowa Nr 5 Myszków,

III MIEJSCE:
– ŁUKASZ PARAFINIUK – kl. VII Szkoła Podstawowa Wrzosowa,
– PIOTR GURBAŁA – kl. III gimnazjum, Szkoła Podstawowa Nr 5 Myszków, – ZUZANNA UJEJSKA – kl. VII Szkoła Podstawowa Nr 5 Myszków,

WYRÓŻNIENIA:
– KINGA MICHALAK – kl. III gimnazjum, Zespół Szkół Podstawowych Nr 2 Rędziny,
– HUBERT WŁOSEK – kl. III gimnazjum, Szkoła Podstawowa Nr 5 Myszków,
– DARIA OLEKSIAK – kl. VII Szkoła Podstawowa Przybynów, – JAKUB MĘCIK – kl. III gimnazjum, Szkoła Podstawowa Nr 5 Myszków, – IGA PIASECKA – kl. VII Szkoła Podstawowa Mstów.



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *