pochmurnie
16°
13°
środa
Reklama
Józef – władca snów w kinie Bajka
04 listopada 2017 r. | 09:22
0

Już w niedzielę 5 listopada w sali widowiskowo-kinowej Bajka w Poraju odbędzie się pokaz filmu animowanego dla dzieci pt. "Józef - władca snów".

"Józef: Władca Snów" to wzruszająca opowieść o chłopcu, którego odmienność i niezwykły dar powodują rozłam w rodzinie. Józef, ulubieniec ojca, posiada zdolność przewidywania przyszłości poprzez swoje sny. Jego młodsi bracia, zazdrośni o miłość ojca, knują przeciw niemu i wkrótce skromny, młody człowiek znajduje się w starożytnym Egipcie oddzielony od rodziny i swoich korzeni.

Gdy zostaje niewolnikiem dobrotliwego, lecz potężnego generała, zdobywa zaufanie swojego pana tylko po to, aby wkrótce za sprawą nieporozumienia trafić do więzienia. Tam w najmroczniejszym momencie swego życia zaczyna wierzyć w siebie i swoje możliwości. Gdy Faraon dowiaduje się o niezwykłych umiejętnościach Józefa, wzywa go, by zinterpretował sny władcy i tym samym uratował naród. Józef staje się potężny, znajduje szczęście i miłość. Lecz gdy los raz jeszcze łączy go z braćmi Józef musi się sam przekonać czy ma w sobie dość siły i czy potrafi wybaczyć wyrządzone mu krzywdy.

Film potrwa 72 minutu i rozpocznie się o godz. 16:00.

Wstęp wolny!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *